Newsello.pl

Wychowywanie dzieci czy kariera zawodowa?

Czy w dzisiejszych czasach kariera zawodowa wyklucza macierzyństwo? Jak rozwiązać dylemat z którym boryka się coraz więcej kobiet?
Wychowywanie dzieci czy kariera zawodowa?
Wychowywanie dzieci czy kariera zawodowa?

Matka aktywna zawodowo kojarzy się zwykle z osobą, która przekłada pracę nad czas spędzany z dzieckiem. Tymczasem obecność i czuła opieka rodzica są niezwykle ważne dla rozwoju naszych pociech. W wielu przypadkach potrzeba finansowej stabilności powoduje niestety, że wiele matek decyduje się kontynuować pracę, zostawiając małoletnie  dzieci u dziadków. W takiej sytuacji rodzic nie jest w stanie poświęcić najmłodszym zbyt wiele czasu – praca na pełen etat oraz ciągłe dojazdy do firmy zajmują nam ponad dwie trzecie dnia.

Tak prowadzony tryb życia powoduje nierzadko frustracje. Bywa, że musimy w końcu wybrać pomiędzy karierą, a opieką nad dziećmi. A gdyby można było samemu decydować  ile czasu poświęcimy na obowiązki zawodowe, nie rezygnując przy tym zarówno z samorozwoju, jak i macierzyństwa? Takie możliwości daje praca dla DuoLife!

Firma zajmuje się produkcją naturalnych suplementów diety w postaci płynów i tabletek, a także olejów spożywczych i naturalnych środków czystości. Łączy ze sobą naukę i naturę. Dołączając do DuoLife bez problemu zachowasz życiową równowagę – sam decydujesz kiedy i jak długo pracujesz. Zdecydowaną zaletą projektu jest fakt, że swoje obowiązki zawodowe można wykonywać z dowolnego miejsca, w tym również z domu. Pogodzenie macierzyństwa z pracą nigdy nie było tak proste! Dzięki DuoLife możesz pielęgnować życie rodzinne bez obaw o przyszłość swoją i najbliższych.

Misją firmy jest poprawianie standardu oraz stylu życia milionów ludzi na całym świcie.  Wiemy jak ważny jest rozwój zawodowy i że przynosi on największą satysfakcję tylko wówczas, gdy nie odbywa się kosztem relacji rodzinnych. W DuoLife wierzymy, że prawdziwe spełnienie może przynieść jedynie czerpanie radości ze wszystkich sfer życia.

Z DuoLife możesz być przy swoich pociechach zawsze wtedy, kiedy tylko Ciebie potrzebują. Znajdziesz czas na zabawę, sport i wakacje. DuoLife daje nieograniczone możliwości przychodu, a do tego jest wolne od rywalizacji i presji. Pracując przy tym projekcie zdobędziesz również wartościową wiedzę na temat zdrowego trybu życia oraz prowadzenia własnego biznesu. DuoLife to najlepsze rozwiązanie dla ambitnych matek. Dołącz do DuoLife i Ty!

Marka stworzona została z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale i z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na polskim oraz światowym rynku. To przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Podstawą działalności firmy są wartości oraz ludzie, którzy z nią współpracują. DuoLife kieruje się podstawowymi zasadami takimi jak: uczciwość, rzetelność, partnerstwo, dobre relacje, rozwój osobisty oraz integracja, ponieważ wierzy w to, że prawdziwy sukces można osiągnąć jedynie poprzez realizowanie wartościowych ideałów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów! [fot. Adobe Stock]

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów!

Dziecko
środa, 29 sierpnia 2018, 11:11
Dzieciństwo to okres, w którym najmocniej poznajemy świat i wyrabiamy w sobie wiele nawyków, które będą nam towarzyszyć przez całe życie. Dobrze już od najmłodszych lat edukować naszą pociechę w kwestii zdrowego stylu życia. Oto jak do tego podejść!
Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka? [fot. Shutterstock]

Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka?

Dziecko
czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:09
Odpowiednie warunki mogą znacznie pomóc w polepszeniu się ocen i ogólnego samopoczucia naszego potomstwa. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać, projektując pokój dla dziecka!

Zobacz również