Newsello.pl

Promocja dla dzieci na Grześki i inne szkolne przekąski!

Powrót do szkoły może być trudny, dlatego warto go sobie nieco umilić naszymi ulubionymi, kultowymi przekąskami! Oto szczegóły oferty specjalnej na jesienny powrót do szkoły.
Promocja dla dzieci na Grześki i inne szkolne przekąski! [fot. materiały prasowe / Goplana]
Promocja dla dzieci na Grześki i inne szkolne przekąski! [fot. materiały prasowe / Goplana]

Nowy rok szkolny to dobra okazja, by przypomnieć sobie, że jednymi z najważniejszych rzeczy, które powinniśmy zapakwoać do plecaka są przekąski do szkoły! Oczekiwania dzieci i rodziców doskonale spełniają niezastąpione Grześki. Z myślą o uczniach marka przygotowała specjalną akcję "Grześki & paczka Jazda do szkoły", w ramach której oferuje słodkie przekąski dla uczniów w atrakcyjnych cenach.

W końcu sezon jesienny to własnie okres powrotów do szkół i wzmożonego poszukiwania przekąsek, które sprawdzą się podczas przerw międzylekcyjnych. Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się Grześki, które stanowią świetne źródło energii zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nie inaczej będzie w tym roku. Na poszukiwaczy przekąsek czekają wafelki Grześki, Grześki Mega, Grześki Tyci, batony Jeżykiwafelki Familijne 2GO w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dzieci, a także każdego fana przekąszania między posiłkami. Po raz kolejny przygotowała została specjalna oferta dla dzieci wracających do szkół. Wszystkim uczniom producent kultowych wafelków oferuje słodkie przekąski w atrakcyjnych cenach. Na dodatkowych ekspozycjach z wyróżniającą się grafiką szkolnego autobusu, dostępnych w sklepach, znajdą się wafelki Grześki, batony Jeżyki i wafelki Familijne 2GO.

Promocja potrwa do połowy września.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów! [fot. Adobe Stock]

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów!

Dziecko
środa, 29 sierpnia 2018, 11:11
Dzieciństwo to okres, w którym najmocniej poznajemy świat i wyrabiamy w sobie wiele nawyków, które będą nam towarzyszyć przez całe życie. Dobrze już od najmłodszych lat edukować naszą pociechę w kwestii zdrowego stylu życia. Oto jak do tego podejść!
Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka? [fot. Shutterstock]

Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka?

Dziecko
czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:09
Odpowiednie warunki mogą znacznie pomóc w polepszeniu się ocen i ogólnego samopoczucia naszego potomstwa. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać, projektując pokój dla dziecka!

Zobacz również