Newsello.pl

Inne

Osiedle Forma Wysoka – na pograniczu natury i nowoczesności

Osiedle Forma Wysoka – na pograniczu natury i nowoczesności

Inne
czwartek, 07 grudnia 2017, 12:13
Bliskość natury i spokój wydają się nieosiągalne w wielkim mieście. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko, aby móc je odnaleźć – Osiedle Forma Wysoka pozwala cieszyć się własną przestrzenią niezakłóconą przez metropolię.
Zdążyć przed zimą - Wybieramy pokrycie dachowe dla nowego domu!

Zdążyć przed zimą - Wybieramy pokrycie dachowe dla nowego domu!

Inne
wtorek, 21 listopada 2017, 11:30
Budowa się przeciąga? Uważaj! Zimowe warunki atmosferyczne wiążą się z ogromnym ryzykiem dla rozpoczętej budowy domu. By uniknąć strat, jakie może wywołać mróz i śnieg, należy sprawnie „zamknąć” i zabezpieczyć budynek.
Jak wybrać mieszkanie, żeby nie przepłacić?

Jak wybrać mieszkanie, żeby nie przepłacić?

Inne
czwartek, 11 maja 2017, 16:49
Zakup mieszkania zazwyczaj wiąże się z koniecznością dużego wkładu finansowego, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jedynie początek kosztów związanych z jego nabyciem.
Czy student to lokator idealny?

Czy student to lokator idealny? Raport Gumtree.pl

Inne
środa, 05 października 2016, 15:51
Z badania Gumtree Flatsharing Millenialsów: jak żyją, jak mieszkają, jak się dogadują opartego m.in. o dane Eurostatu z 2014 roku wynika, że jedynie 17% mieszkań jest udostępnionych do wynajmu.
Pielęgnacja psa

Pielęgnacja psa, czyli jak należy dbać o zwierzę?

Inne
poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 15:32
Zdrowa skóra i lśniąca sierść wiele mówią o prawidłowej kondycji psa. Rytuały pielęgnacyjne wbrew pozorom sprawiają mu wiele radości. Wykonywane delikatnie i z uwagą będą chwilą relaksu i wytchnienia.
TYNKBUD1

Zdolnośc kredytowa, a kredyt hipoteczny

Inne
wtorek, 12 kwietnia 2016, 11:39
Mówiąc najkrócej – zdolność kredytowa to możliwość spłaty zobowiązania finansowego w określonym czasie. To właśnie ona decyduje o tym, czy dostaniemy kredyt na nasze wymarzone M.
MdM

MdM: gdzie szukać mieszkania z dopłatą?

Inne
poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 13:03
Zróżnicowanie dostępności dopłat jest jedną z wad programu Mieszkanie dla Młodych. W jednych miastach wojewódzkich w limitach mieści się kilka proc. nieruchomości, a w innych dofinansowanie można dostać nawet do co drugiej.