Newsello.pl

Chusteczki nawilżane dla dzieci Kindii Pure – niezastąpiony partner w podróży

Przygotowując się do wyceiczki z dzieckiem, należy przygotować poręczny bagaż, w którym znajdą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Na takim wyjeździe, nawilżane chusteczki w małym opakowaniu mogą okazać sie prawdziwym zbawieniem.
Chusteczki nawilżane dla dzieci Kindii Pure – niezastąpiony partner w podróży [fot. Adobe Stock]
Chusteczki nawilżane dla dzieci Kindii Pure – niezastąpiony partner w podróży [fot. Adobe Stock]

Wakacyjne wyjazdy to dla dziecka fascynujący okres. W końcu to właśnie wtedy ma ono po raz kolejny okazję do poznania czegoś zupełnie nowego. Dla rodziców jednak, oprócz aktywnie spędzonego czasu z maluchem, oznacza to jeszcze coś – przygotowanie i spakowanie bagażu, dzięki któremu będą gotowi na wszystkie możliwe kłopoty, jakie mogą pojawić się w trakcie podróży.

A tych jest całkiem sporo. Małe dzieci często się brudzą przy jedzeniu, oraz same mają tendencję do tworzenia bałaganu. Maluchy poznając świat często używają dotyku, a po niektórych badaniach ich rączki wymagają natychmiastowego czyszczenia. Każdy rodzic doskonale wie, że podróż, a nawet zwykły spacer z małym dzieckiem to prawdziwe wyzwanie. W końcu, aby wyjść z domu z maluchem trzeba zabrać ze sobą dosłownie i w przenośni… cały dom. Kocyk, smoczek, butelkę, jedzenie, ubranka na zmianę, pieluszki i obowiązkowo chusteczki dla niemowląt. Właśnie dlatego, kultowe chusteczki Kindii Pure do wyjątkowo delikatnego oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt są teraz dostępne w małym opakowaniu (16 szt.). Tym sposobem, możemy mieć je zawsze przy sobie. W wózku, samochodzie, a nawet w torebce.

Dobrym pomysłem, będzie sporządzenie listy wszystkich niezbędnych dziecku rzeczy i zaopatrzenie się w produkty, które nie zajmują dużo miejsca. Jednym z nich są bezwątpienia nawilżane chusteczki Kindii Pure w małym, a przez to bardzo wygodnym opakowaniu.

Chusteczki Kindii Pure to:

  • Specjalnie opracowana receptura stworzona na bazie naturalnych surowców jak: aloes oraz naturalny emolient - Glyceryl Oleate.
  • Brak kompozycji zapachowej.
  • Produkt przebadany dermatologicznie i hipoalergicznie.
  • pH neutralne dla skóry dziecka.
  • Brak alkoholu, phenoxethanolu, parabenów, silikonów i związków z grupy PEG.

Cena: 2,99 zł za opakowanie (16 szt.).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów! [fot. Adobe Stock]

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów!

Dziecko
środa, 29 sierpnia 2018, 11:11
Dzieciństwo to okres, w którym najmocniej poznajemy świat i wyrabiamy w sobie wiele nawyków, które będą nam towarzyszyć przez całe życie. Dobrze już od najmłodszych lat edukować naszą pociechę w kwestii zdrowego stylu życia. Oto jak do tego podejść!
Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka? [fot. Shutterstock]

Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka?

Dziecko
czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:09
Odpowiednie warunki mogą znacznie pomóc w polepszeniu się ocen i ogólnego samopoczucia naszego potomstwa. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać, projektując pokój dla dziecka!

Zobacz również