Newsello.pl

Dziecko

Zabawki Montessori

Zabawki Montessori

Dziecko
piątek, 09 września 2016, 11:34
Pedagogika zgodna z założeniami Marii Montessori uznaje innowacyjne podejście do dzieci.
Wzrok dziecka

Jak dbać o wzrok dziecka?

Dziecko
czwartek, 08 września 2016, 13:02
Dbając o zdrowie naszego dziecka, nie powinniśmy zapominać o kontrolowaniu stanu jego wzroku. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?
Opieka nad dzieckiem

Opieka nad niemowlakiem – poradnik dla ojców

Dziecko
wtorek, 06 września 2016, 14:31
Pojawienie się dziecka znacznie zmienia nasze dotychczasowe życie. Zwłaszcza w przypadku ojców, którzy postawieni przed koniecznością opieki nad dzieckiem, nie zawsze wiedzą, jak się nim zająć.
Dieta dziecka

Zdrowa dieta dla małego ucznia

Dziecko
piątek, 02 września 2016, 14:18
Zdrowie dziecka jest dla wszystkich rodziców priorytetem. Kiedy dziecko przebywa w domu, staramy się zapewnić mu dietę jak najlepszej jakości. Co jednak zrobić, kiedy dziecko, zachęcone przez kolegów, chce próbować słodyczy i innych przekąsek?
Szkolne wydatki

Powrót dziecka do szkoły - jak się przygotować?

Dziecko
wtorek, 23 sierpnia 2016, 11:57
Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Dla dzieci to ekscytujący czas przygotowań, dla rodziców może być to okres wyjątkowo intensywny pod względem finansowym.
Dieta dziecka

Składniki diety wspierające rozwój dziecka - orkisz

Dziecko
wtorek, 02 sierpnia 2016, 11:31
Do prawidłowego rozwoju niemowlę potrzebuje dużo energii dostarczanej z pożywienia - szczególnie węglowodanów, czyli m.in. zbóż. W ostatnich latach zarówno świadomość konsumentów, jak i oferta dostępnych produktów, znacznie wzrosły.
Wyspa na weekend

Piknik rodzinny na Wyspie Słodowej już w najbliższy weekend

Dziecko
wtorek, 19 lipca 2016, 12:51
Wakacyjny weekend w mieście można spędzić aktywnie z całą rodziną! W niedzielę, 24 lipca, na Wyspie Słodowej odbędzie się kolejny piknik z dużą ilością atrakcji zarówno dla rodziców jak i dzieci.
Nauka podczas wakacji

Nauka podczas wakacji może być dla dziecka przyjemnością

Dziecko
wtorek, 12 lipca 2016, 12:00
Dwa miesiące laby i braku obowiązków jak najbardziej należy się naszym dzieciom i wcale nie oznacza, że w tym okresie chłonny umysł dziecka przestaje się rozwijać. Wręcz przeciwnie – wypoczęta głowa łatwiej przyswaja wiedzę, co można sprytnie wykorzystać.
Pierwsza pomoc po wypadku dziecka w domu

Pierwsza pomoc po wypadku dziecka w domu

Dziecko
środa, 15 czerwca 2016, 13:05
Do najczęstszych skutków dziecięcej aktywności zaliczają się stłuczenia, skaleczenia i siniaki. Warto wiedzieć, jak poradzić sobie z nimi w domowych warunkach i jakimi preparatami uzupełnić apteczkę, aby być przygotowanym na takie okoliczności.