Newsello.pl

Sosy Łowicz – smaki z całego świata w polskim wydaniu!

Wszyscy mamy od czasu do czasu ochotę na odrobinę egzotyki... specjalnie na takie okazje, znana Marka przygotowała gotowe dania, przygotowane tak, aby zasmakowały każdemu! W tym – warianty z mięsem!
Sosy Łowicz – smaki z całego świata w polskim wydaniu! [fot. materiały prasowe: Łowicz]
Sosy Łowicz – smaki z całego świata w polskim wydaniu! [fot. materiały prasowe: Łowicz]

Co wyróżnia sosy Łowicz? Różnorodność. Co je łączy? Choć inspirowane smakami z całego świata, są przygotowywane tak, jak lubią Polacy. Dlatego tak wyjątkowo nam smakują – tłumaczy najnowsza kampania marki.

Kuchnie świata na Twoim talerzu!

Boloński, Neapolitański, Meksykański… a może po prostu – słodko-kwaśny? Niezależnie od tego, który smak ostatecznie wybierzesz do dania – każdy będzie pyszny i... polski!

Sosy Łowicz są przygotowane tak, jak Polacy lubią najbardziej, dlatego właśnie tak bardzo nam smakują! Inspirowane odległymi kuchniami, jak włoska, meksykańska czy chińska, komponowane są w taki sposób, by wydobyć z nich to, co najpyszniejsze. Wykwintnie albo prosto, w niezwykłych wnętrzach albo we własnej kuchni – zawsze smakują, że „łooo”!

Mięsne nowości

Marka informuje w kampanii również o swojej nowości, którą są sosy Łowicz z mięsem. Do oferty Łowicza dołączyły trzy unikalne nowości: Sos boloński z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej, Sos chili con carne z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej i Sos pomidorowy z boczkiem. Najlepsza jakość mięsa i brak konserwantów to gwarancja doskonałego smaku Łowicza!

Spot Łowicz

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Makarony Lubella

Makarony Lubella – najlepsze ze zboża

Kulinaria
wtorek, 09 października 2018, 14:09
Trwa kolejna odsłona telewizyjnej kampanii prezentującej "Najlepsze ze zboża". Spot przedstawia makarony Lubella, które towarzyszą nam o każdej porze dnia.

Zobacz również