Newsello.pl

Sklepy Hamleys - poczuj się jak w bajce!

Wspólne spędzanie czasu całej rodziny to podstawa do podtrzymania więzi i umiejętności wspólnej zabawy. Jeżeli chcecie spróbować nowych wrażeń i poczuć się jak w bajce to warto przekroczyć progi sklepu Hamleys.
Sklepy Hamleys - poczuj się jak w bajce!
Sklepy Hamleys - poczuj się jak w bajce!

Nie dajcie się zwieść, Hamleys to nie jest zwykły sklep. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w krainie zbudowanej z dziecięcych marzeń. Dla wszystkich, którzy chcieliby jak Alicja odwiedzić Krainę Czarów polecamy przejście przez Lustrzany Labirynt. Jeden krok i znajdujecie się w magicznym świecie, pełnym kolorowych świateł i laserów. Niezwykłe wizualizacje sprawiają, że trafienie do wyjścia to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla najmłodszych. Na mecie znajdziecie salę pełną luster, gdzie do woli możecie śmiać się ze swoich karykaturalnych odbić. Wielka głowa czy krótkie nóżki, wypróbujcie wszystkie możliwe opcje.

Kiedy uda się wam dotrzeć do końca labiryntu kolejnym przystankiem może być tor wyścigowy. Wystarczy wybrać ulubiony model auta i złapać za kierownicę. Komu pierwszemu uda się dotrzeć do mety? Przed rozpoczęciem ustalcie wspólnie co otrzyma zwycięzca waszej wesołej rywalizacji, to sprawi, że będzie jeszcze więcej adrenaliny. Organizacja rodzinnego wyścigu nigdy nie była prostsza.

Kolejne kroki zależą od waszych zainteresowań. Na miłośników muzyki czeka wielki fortepian. Ale uwaga, na te klawisze będziecie musieli wskoczyć. Sprawdźcie czy uda się wam zagrać jakąś melodię. Na tych, którzy lubią wodne eksperymenty w pogotowiu czeka Wodny Świat. To idealna okazja do odpowiedzenia na pytania najmłodszych i najbardziej ciekawskich dzieci. Jak działa wir wodny? Ile siły potrzebuje młyn aby poruszał wodą? Czy można wykorzystać nurt wody aby sterować małymi łódeczkami? Maluchy znajdą odpowiedzi same!

Różnorodność aktrakcji sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mała księżniczka, fan samochodów, szalony naukowiec czy klockowy konstruktor. Każdy odnajdzie tu swoją sekcję. To samo dotyczy zabawek!

Oryginalne zabawki Hamleys
Uwielbiacie zdalnie sterowane auta, drony czy helikoptery? Możecie wypróbować niezwykłe modele najnowszych wehikułów. Mamy dla was prawdziwe oryginały jeżeli chodzi o loty nad ziemią. My Mystery UFO czy LED HELIBALL – to coś co pokochacie od pierwszego wejrzenia! Niezwykłe kształty i efekty sprawią, że nie oderwiecie od nich oczu.

Być może szukacie inspiracji do zabawy na świeżym powietrzu? Pokażemy wam zupełnie nowe zabawki. Nie martwcie się, tradycyjne deski czekają u nas w pogotowiu, ale już nic nie będzie takie samo gdy założycie na buty STREET GLIDERS. Każdy krok rozświeci świetlna tęcza i uśmiech od ucha do ucha

Niektórzy lubią spedzać czas na kreatywnych zajęciach i realizować się artystycznie. Kolorowanki i rysunki nabiorą zupełnie innego charakteru gdy wypełnicie je magicznymi flamastrami Magic Colours. Każdy zestaw daje niepowtarzalny efekt. Nakładanie jasnych kolorów na ciemne czy napisy 3D, na cokolwiek się zdecydujesz ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

To dobiero początek niezwykłości. Na każdym kroku czekają na was pluszowe zwierzątka, lalki, autka, klocki czy gry dla całej rodziny. Oryginalne zabawki marek Hamleys to prawdziwe perełki, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu.

Eksperci do spraw dobrej zabawy!
Jak to się stało, że tak dobrze wiemy czym jest dobra zabawa? Dostarczamy radość dzieciom już od ponad 255 lat, co sprawia, że jesteśmy ekspertami w wywoływaniu uśmiechu. W 1881 roku William Hamley otworzył najbardziej znany sklep Hamleys przy Regent Street, który istnieje do dziś i każdego roku jest odwiedzany przez miliony dzieci. Dziś chcemy wywoływać uśmiech rownież w Warszawie, dlatego otworzyliśmy pierwszy sklep w Galerii Północnej.

Codziennie od 10:00 do 22:00 tworzymy prawdziwe czary dla wszystkich odwiedzających. Bez względu na to czy ile masz lat gwarantujemy, że w Hamleys poczujesz się jak podczas swojej ulubionej zabawy z dzieciństwa. Jesteśmy tu po to, aby ta magia nigdy nie minęła.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów! [fot. Adobe Stock]

Jak nauczyć dziecko zdrowego odżywiania? Oto 5 sposobów!

Dziecko
środa, 29 sierpnia 2018, 11:11
Dzieciństwo to okres, w którym najmocniej poznajemy świat i wyrabiamy w sobie wiele nawyków, które będą nam towarzyszyć przez całe życie. Dobrze już od najmłodszych lat edukować naszą pociechę w kwestii zdrowego stylu życia. Oto jak do tego podejść!
Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka? [fot. Shutterstock]

Jak przygotować miejsce do nauki dla dziecka?

Dziecko
czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:09
Odpowiednie warunki mogą znacznie pomóc w polepszeniu się ocen i ogólnego samopoczucia naszego potomstwa. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać, projektując pokój dla dziecka!

Zobacz również