Newsello.pl

MyRendi pomoże dotrzymać postanowień noworocznych

Nawet połowa Polaków robi noworoczne postanowienia. Spełnia je jednak tylko co piąta osoba, głównie ze względu na brak czasu. Pomóc w dotrzymaniu postanowień noworocznych może teraz MyRendi – platforma umożliwiająca zamawianie sprzątania mieszkania.
MyRendi pomoże dotrzymać postanowień noworocznych
MyRendi pomoże dotrzymać postanowień noworocznych

Polacy co roku postanawiają, że będą żyli bardziej fit, będą czytali więcej książek, uczyli się języków obcych czy będą chodzili częściej do teatru. Już dziś na siłownie  i do klubów fitness chodzi prawie 3 mln Polaków – wynika z danych firmy doradczej Deloitte. Z kolei zmianę diety na bardziej zdrową, według badań deklaruje co trzeci Polak. Gorzej Polacy wypadają w przypadku danych dotyczących czytelnictwa i innych aktywności kulturalnych – jak wyjścia do teatru czy muzeum.

Choć postanowienia noworoczne mają w głównej mierze wpłynąć na zdrowszy tryb życia czy rozwój intelektualny, to zaledwie 8 proc. Polaków udaje się w nich wytrwać. Zdecydowana większość poddaje się już po trzech miesiącach nowego roku. Dlaczego? Głównie ze względu na brak czasu i odpowiedniej motywacji.

Więcej czasu dzięki MyRendi
Z pomocą Polakom w wypełnianiu noworocznych postanowień przychodzi platforma MyRendi, umożliwiająca zamawianie sprzątania przez internet. Wszyscy, którzy po pracy czy zajęciach na uczelni chcą pójść na siłownie, basen czy zrobić zakupy spożywcze, a nie wracać do domu i sprzątać, mogą teraz wejść na MyRendi.pl i złożyć zamówienie.

Sprzątanie można zamówić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy, że klient wejdzie na stronę MyRendi.pl na komputerze czy urządzeniu mobilnym i zamówi usługę. Klient może wybrać pakiet w zależności od wielkości swojego mieszkania oraz zakresu dodatkowych usług – jak np. mycie lodówki, albo piekarnika. W razie pytań, klient może zadać je w specjalnym czacie na stronie, który odbiera jeden z pracowników MyRendi w Polsce.

Za usługę sprzątania klienci mogą zapłacić bezpiecznie online, dostać rachunek czy fakturę VAT, a po wykonaniu usługi wystawić ocenę. Jeżeli ocena będzie w skali pięciostopniowej na poziomie cztery lub niższym, z klientem skontaktuje się pracownik MyRendi w celu poznania uwag, żeby w przyszłości klient był jak najbardziej zadowolony. Obecnie MyRendi proponuje swoim klientom 10 proc. rabatu na pierwszą usługę.

- Sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych aktywności. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcemy wyręczyć Polaków i zapewnić im szybkie, dokładne sprzątanie mieszkania – mówi Marcin Nesterowicz, country manager MyRendi. I dodaje: - Obecnie z naszych usług mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, ale wkrótce udostępnimy swoje usługi w innych miastach Polski.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jak dobrze zagospodarować miejsce w kuchni? [fot. PR Expert / Häfele]

Jak dobrze zagospodarować miejsce w kuchni?

Dla domu
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 09:59
Myśląc nad aranżacją kuchni, powinniśmy zadbać o ergonomię i dobry design. W miejscu, w którym wykonuje się tyle prac, ciężko jest jednak zapewnić sobie obydwie te rzeczy. Sprawę mogą ułatwić nam dobrze wybrane szuflady!

Zobacz również