Newsello.pl

Musujące Jabłko – natura i zdrowie w nowoczesnym wydaniu

Owoce to nie tylko dużo zdrowia, ale też i wspaniały smak! Dla tych, nieco znudzonych tradycyjnymi sokami, mamy wyjątkową nowość od marki Bracia Sadownicy.
Musujące Jabłko – natura i zdrowie w nowoczesnym wydaniu [fot. materiały prasowe]
Musujące Jabłko – natura i zdrowie w nowoczesnym wydaniu [fot. materiały prasowe]

Tłoczony na zimno sok połączony z wodą i bąbelkami, dają nam lekki i orzeźwiający smak, a naturalne składniki bez dodatku niepotrzebnej chemii, gwarantują zdrowie i lepsze samopoczucie. To właśnie dlatego „Musujące Jabłko” Braci Sadowników, zyskuje coraz liczniejsze grono fanów!

Siła „Musującego Jabłka” tkwi w jego prostocie – bez kombinowania i szukania zamienników. To po prostu uczciwa receptura produktu i prosty skład z min. 60% udziałem świeżo tłoczonych soków owocowych.

Napój nie zawiera dodatku cukru, konserwantów czy barwników, bo Bracia Sadownicy mają zaufanie do sadu i natury. To ona podpowiada najlepsze smaki: klasyczne Musujące Jabłko oraz Musujące Jabłko z dodatkiem kwiatu bzu, agrestu, czarnej porzeczki czy śliwki. Odrobina wody i bąbelków sprawia, że jest mniej słodki, ale za to bardziej orzeźwiający, a pobyt w lodówce dodaje mu charakteru.

Napoje dostępne są w opakowaniach przyjaznych środowisku – szklanych butelkach z kapslem typu twist-off. Można je już kupić w sklepach detalicznych i sieciach supermarketów.

Cena: ok. 4 zł/ 330 ml

Więcej informacji na temat produktu i firmy do znalezienia na stronie internetowej marki "Bracia Sadownicy".

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Makarony Lubella

Makarony Lubella – najlepsze ze zboża

Kulinaria
wtorek, 09 października 2018, 14:09
Trwa kolejna odsłona telewizyjnej kampanii prezentującej "Najlepsze ze zboża". Spot przedstawia makarony Lubella, które towarzyszą nam o każdej porze dnia.

Zobacz również