Newsello.pl

Lubella – Najlepsze ze zboża!

Jest wiele odpowiednich momentów, dobrych okazji i świetnych powodów, by sięgać po produkty zbożowe Lubella. Najnowsza kampania marki pokazuje, że to, co najlepsze ze zboża warto mieć zawsze ze sobą, a cieszyć się zbożem można na wiele sposobów.
Lubella – Najlepsze ze zboża!
Lubella – Najlepsze ze zboża!

Kiedy wstajesz z porannym słońcem i kiedy długa droga przed Tobą. Gdy nie chcesz się wysilać… i po wysiłku – by dojść do siebie. Kiedy zapowiada się długa noc… i kiedy pora spać. Najlepsze makarony, płatki zbożowe, mąki, przekąski – w ofercie Lubelli znajdziemy produkty odpowiednie na każdą porę dnia, komponujące się z każdym posiłkiem. W każdej sytuacji Lubella towarzyszy konsumentom, dając im to, co najlepsze ze zboża.

Zboże, które jest jednym z podstawowych, a zarazem niezwykle wartościowym elementem pożywienia, to główny składnik wszystkich produktów Lubelli. Zboże to również główny bohater najnowszej kampanii wizerunkowej marki, która pokazuje, jak produkty ze zboża w różnej formie towarzyszą nam każdego dnia. Dzięki różnorodności, jaką oferuje Lubella, można cieszyć się zbożem na wiele różnych sposobów.

Zachęcamy do obejrzenia:

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Najlepsze zupy na lato – oryginalna zupa warzywna i krem z cukinii [fot. materiały prasowe / Lubella]

Najlepsze zupy na lato – oryginalna zupa warzywna i krem z cukinii

Kulinaria
czwartek, 09 sierpnia 2018, 13:05
Słońce sprzyja dobremu wzrostowi warzyw, które następnie mogą posłużyć do przygotowania wspaniałych dań! Poznaj dwa przepisy na niezwykłe zupy z makaronem, które zachwycają swoją oryginalnością i nietypowym smakiem!

Zobacz również