Newsello.pl

Łowicz łączy smaki - do owoców dodaje kwiaty!

Łowicz na wiosnę przygotował dla konsumentów wyjątkową nowość! Ulubione w dżemach owoce ze specjalnymi dodatkami w postaci jadalnych kwiatów to idealny wybór dla każdego miłośnika nietypowych rozwiązań.
Łowicz - limitowana edycja dżemów
Łowicz - limitowana edycja dżemów

To nie tylko połączenie znanych smaków z innowacyjnymi kwiatowymi nutami, ale również propozycja, w której naturalność idzie w parze z indywidualnym podejściem do produktów. To zdecydowanie dżemy na miarę efektu „Łooo”!

Wiosna to czas nowych pomysłów i czerpania inspiracji z natury. Łowicz, idąc tym tropem, wprowadza do limitowanej oferty trzy zupełnie niecodzienne, innowacyjne propozycje. Owocowo-kwiatowe dżemy to przede wszystkim typowa dla Łowicza jakość, a jednocześnie zaskakująca innowacyjność i przede wszystkim – niesamowity, oryginalny smak!

Trzy wiosenne nowości to połączenia najpopularniejszych owocowych smaków z charakterystycznymi kwiatami znanymi jako wyjątkowe kulinarne dodatki.

Łowicz połączył w dżemie pyszną truskawkę z kwiatami czarnego bzu, aromatyczne płatki róży z wiśnią, a do brzoskwini idealnie dopasował lawendę. Stworzył duety, w których kwiaty i owoce wspaniale się komponują i smakowicie uzupełniają.

Nowe wyjątkowe dżemowe propozycje Łowicza odpowiadają na oczekiwania konsumentów, a zarazem niosą ze sobą typową wiosenną lekkość i świeżość.

Start sprzedaży: 06.03.2017 r.
Dystrybutor: Agros Nova
Sugerowana cena na półce:  ok. 4 zł

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

"Doceń Polskie" produkty! W tym, wyjątkowe zdrowe oleje Olandia [fot. ip]

"Doceń Polskie" produkty! W tym, wyjątkowe zdrowe oleje Olandia

Kulinaria
czwartek, 15 lutego 2018, 12:38
Każdy, kto choć trochę interesuje się gotowaniem wie, jak ważne są wysokiej jakości składniki. Dla tych poszukujących dobrych olejów mamy znakomite wieści – marka Olandia została uhonorowana wyjątkowym certyfikatem!

Zobacz również